VINN SOLKORT FRA BRUN OG BLID!

Tenkte det var på tide med en konkuranse, sommer og sol er på vei det er bra å begynne med en grunnfarge så man slipper å bli solbrendt.

 

Det du må gjøre er å :

  • Dele denne konkuransen på facebook eller blogg
  • Legge igjen navn og mail i kommentarfeltet

 

Jeg trekker vinneren den 6 Mai




 

31 kommentarer

Sofie <3

09.04.2012 kl.16:39

Sofie Golgoon

Lille.sofie@hotmail.com

09.04.2012 kl.16:54

Kult

Anne-Marthe

09.04.2012 kl.16:56

Delt på facebook :-))

Anne Marthe Fredriksen - annemarthef@live.no

Diana

09.04.2012 kl.16:56

Diana pham

diana.pj@hotmail.com

Anne-Marthe

09.04.2012 kl.16:57

Delt på facebook :-))

Anne Marthe Fredriksen, annemarthef@live.no

Haha, håper jeg vinner så kansje jeg kan bli litt brun før jeg skal konfirmere meg :))

nina k velde

09.04.2012 kl.16:57

nina_k_velde@hotmail.com

Helle

09.04.2012 kl.17:01

helle.graaberg@hotmail.com

maiken sofie

09.04.2012 kl.17:02

Har delt på facebook :)

Maiken Sofie Nygård

msnygard.blogg@hotmail.com

? Ingeborg Elise

09.04.2012 kl.17:05

Ingeborg elise kjønsberg

ingeborg-elise@hotmail.com

Lina Tufto <3

09.04.2012 kl.17:05

linatufto@hotmail.com

Lina Tufto <3

Vilde Marie Jersin

09.04.2012 kl.17:06

vilde.jersin@hotmail.com

Angelika

09.04.2012 kl.17:07

angelikastensby@hotmail.com :)

Andrea!

09.04.2012 kl.17:07

andreastorksen@hotmail.com

andrea størksen

Lisa Mæhle

09.04.2012 kl.17:08

lisams96@hotmail.com

Synne

09.04.2012 kl.17:08

Synnesh@hotmail.no

Emina

09.04.2012 kl.17:12

fin blogg du hilde :-)

-hadde satt pris på kommentar tilbake!

ineelisek

09.04.2012 kl.17:13

ine1@live.no, Ine Kulleseid

agnete<3

09.04.2012 kl.17:21

agnete.97@hotmail.com

Riyan

09.04.2012 kl.17:29

riyan-1999@hotmail.com

linn marie

09.04.2012 kl.17:36

linnmarie_97@hotmail.com

delte på face:)

HAIRYPOTTER

09.04.2012 kl.18:29

Har delt på siden :)

Kaja Wiik

kajawiik@live.no

mariellfoto

09.04.2012 kl.18:40

mariellsl@hotmail.com :-))

Suzanne

09.04.2012 kl.19:22

Suzanne95@live.no :))

Emilie Dalan

09.04.2012 kl.19:51

Emilie Dalan

emiliedalan@hotmail.com

Anniken

09.04.2012 kl.20:56

Anniken

anni.love@hotmail.no

Emina

09.04.2012 kl.20:58

emina.96@live.no

har delt! fin blogg :-)

sandraana

09.04.2012 kl.21:03

Sandra Nergård Andersson

Thesandra93@hotmail.com

Malin Ragnarsøn

10.04.2012 kl.11:24

Jeg har delt på facebook :)

Malin Ragnarsøn

malin-ragnarson@hotmail.com

Andrea Nørve

10.04.2012 kl.16:22

Delt på facebook!

Er selvfølgelig med, hadde vært perfekt nå! :-D Har også bursdag dagen etter trekningen! ;-)

Fin blogg!

andrea-j-v-n@hotmail.com

Raghada

11.04.2012 kl.21:43

Delt på Facebook

Raghada

Raghad_moa@live.no

Kleopatra <3

24.04.2012 kl.08:12

Kleopatra-1-9-9-9@hotmail.com <3 delt på facebook :)

Skriv en ny kommentar

Hildejs

Hildejs

100, Skien

Hei jeg heter Hilde og er en 14 år gammel jente som bor i skien. Jeg blogger om mote, outfits, innkjøp osv. Blogger hver dag så ofte som mulig! leser denne bloggen NÅ


    Hei jeg heter Hilde og er en 14 år gammel jente som bor i skien. Jeg blogger om mote, outfits, innkjøp osv. Blogger hver dag så ofte som mulig!

    + Legg meg til som venn


Kategorier

Blogg

Arkiv

Mai 2012 April 2012 Mars 2012

Søk i bloggen




hits